#1 2011-01-06 19:35:05

Spartan-117

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-05
Posty: 7
Punktów :   

Recenzja Fifa 11

"jest nas 11" można szczerze powiedzieć że co roku Fifa jest lepsza większość graczy którzy nie grają w fife mówią że to to samo co fifa 10 lub fifa 09 ale mylą się to co zobaczyliśmy w fifie 11 bardzo odskakuje od fify 10  pierwszy dodatek to "Zostań bramkarzem" kiedy gra się na początkującym poziomie trudności inaczej mówiąc stoisz i gówno robisz na tej bramce co jeszcze nowego zobaczyliśmy to "galeria powtórek"możemy zapisywać i oglądać swoje i powtórki przyjaciół 
"Sklep Fifa11 możemy kupować zestawy akcesoriów i dodatkowe ligi w trybie mój sezon za punkty Microsoft Points

Opcję Areny-Chcesz pograć Robertem Lewandowskim przeciwko Borucowi? Przejdz na Arenę wybierz zawodnika,bramkarza i Stadion, i Wybiegnij na murawę

"Moja muzyka i Zaśpiewy"-Zmień dźwięki w grze Fifa 11 .Zaimportuj swoje własne pliki, lub dostosuj Ea Sports Trax aby użyć własnych dźwięków

"Wirtualna gwiazda wejdź na boisko jako nowy zawodnik w trybie gry FIFA11 zacznij od zera az do gwiazd światowych rankingów

Ligi znajomych oraz wirtualne kluby załóż swój klub piłkarski w grze FIFA11 zwerbuj do niego swoich znajomych oraz graczy online
jest tego bardzo dużo wiec napisze tylko tryby gry

MÓJ SEZON-tryb mój sezon Live daje w grze FIFA11 dostęp do pełnych, najświeższych statystyk oraz wyników

Tworzenie Rozgrywek-Stwórz własny turniej!możesz wybrać formę ligi, pucharu lub połączenia fazy grupowej

TRYB KARIERY:
-Kariera Zawodnika :pokieruj jednym piłkarzem w meczach ligowych i pucharowych a także w spotkaniach reprezentacyjnych. Możesz zagrać prawdziwym piłkarzem albo wprowadzić to tego trybu swoją wirtualna gwiazdę

Kariera grającego Trenera:
iTo standardowy tryb jest w każdej Fifie

Kariera menedżera:
-Jako menedżer odpowiadasz za wybranie najlepszego składu na każdy mecz i dobieranie najlepszych taktyk do każdego przeciwnika. w tym trybie możesz grać stworzonym zawodnikiem lub swoją wirtualną gwiazdą .Zyskujesz również kontrolę nad finansami zespołu oraz całym klubem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warrock.pun.pl www.metin2-almanach.pun.pl www.metin2rpg.pun.pl www.anime-school-life.pun.pl www.gnpbf.pun.pl